Datum | Thuispl | Uitploeg | W-officials | ||
13-01 | Coordinator | Evan | |||
19:50 | Flevo H3 | Zignea H1 | Evert | Ad | Matthijs |
20-01 | Coordinatie | Jan en Sebastiaan | |||
18:30 | Flevo J-11 | Polar Bears EG1 | Rogier | Jasper | Taco+ |
19:10 | Flevo Da1 | de Rijn Da2 | Rogier | Jasper | Taco |
20:00 | Flevo H2 | Proteus H2 | Charlotte | Melissa | Margrita |
27-01 | Coordinatie | Storm & Christijn | |||
17:00 | Flevo J-13 | de Eerste Kolk DG1 | Rogier | Tim | Remy+ |
17:45 | Flevo J-15 | DWK CG1 | Rogier | Tim | |
03-02 | Coordinatie | Eva en Lara | |||
18:30 | Flevo J-11 | Nunspeet EG1 | Goos | Marco | Hans+ |
19:10 | Flevo Da1 | Hydrofiel Da1 | Goos | Marco | Hans |
20:00 | Flevo H3 | Swol H5 | Magrita | Charlotte | Marjolein |
10-02 | Coordinatie | Jelle W. | |||
18:00 | Flevo J-11 | Swol EG1 | Jurjen | Robert | Roel+ |
18:40 | Flevo J-15 | Nunspeet CG1 | Jurjen | Robert | Roel |
19:30 | Flevo H1 | Woelwaters H1 | Arnout | Jasper | Gerben |
02-03 | Coordinatie | Jelmer | |||
18:25 | Flevo J-13 | Polar Bears DG1 | Ingmar | Ad | Mark+ |
19:10 | Flevo J-15 | Octopus CG1 | Ingmar | Ad | |
20:00 | Flevo H1 | ZEW-Triton H1 | Kees | Jelle G. | Henno |
09-03 | Coordinatie | Ruben en Dennis | |||
18:45 | Flevo J-17 | Polar Bears / VZC | Jette | Vera | Thalia |
19:35 | Flevo H3 | Aquapoldro H4 | Jette | Vera | Thalia |
20:25 | Flevo H2 | ZEW-Triton H2 | Corne | Alwin | Kees |
21:25 | Flevo Da1 | Houtrib/Deltasteur | Corne | Alwin | Kees |
16-03 | Coordinatie | Jan en Sebastiaan | |||
18:05 | Flevo J-13 | Swol DG1 | Ivar | Matthijs | Jelle W+ |
18:50 | Flevo H2 | de Grunte H2 | Ivar | Matthijs | Jelle W |
19:40 | Flevo H1 | De Houtrib H1 | Arnout | Mike | Jasper |
23-03 | Coordinatie | Margrita en Guus | |||
18:00 | Flevo J-11 | Aquapoldro EG1 | Josée | Margrita | Jette+ |
18:40 | Flevo J-13 | Polar Bears DG2 | Josée | Margrita | |
19:25 | Flevo J-17 | Nunspeet BG1 | Jette | Josée | Margrita |
06-04 | Coordinatie | Storm & Christijn | |||
17:00 | Flevo J-11 | Polar Bears EG1 | Remy | Taco | Hans+ |
17:40 | Flevo J-17 | De Rijn/RZC BG1 | Goos | Rogier | Heimar |
18:30 | Flevo H2 | Octopus H1 | Charlotte | Leonie | Miranda |
19:20 | Flevo H3 | Polar Bears H5 | Wouter | Jelmer | Richard |
20:10 | Flevo Da1 | DWK Da2 | Wouter | Evert | Richard |
21:00 | Flevo H1 | Aquapoldro H1 | Alwin | Jelle G. | Miranda |
13-04 | Coordinatie | Evert | |||
19:00 | Flevo J-11 | Swol EG1 | Jurjen | Evert | Mark+ |
19:40 | Flevo J13 | Aqua-Novio DG1 | Jurjen | Evert | Mark+ |
20-04 | Coordinatie | Eva en Nora | |||
18:00 | Flevo J-17 | Octopus BG1 | Evert | Richard | Ad |
18:50 | Flevo H3 | Octopus H2 | Ingmar | Jelmer | Mark |
19:40 | Flevo Da1 | Proteus Da2 | Roel | Wouter | Robert |
20:30 | Flevo H1 | Deltasteur H1 | Melissa | Marjolein | Charlotte |
+ achter je naam betekend dat je Spelleider bent
Link naar PDF versie van het W-official Rooster (jan - mei 2024)
Instructie / taken voor spelleider - coordinatie & - w-officials (2024) - link document
We gebruiken sinds seizoen 2016-2017 DWF:
Meer info over het DWF Digitaal Wedstrijd Formulier